Zadzwoń +48 503 942 304

Bądź na bieżąco

a

10 najważniejszych sekretów dobrego biznesplanu

  /  10 najważniejszych sekretów dobrego biznesplanu

Biznesplan to wizytówka Twojego pomysłu. To coś więcej niż tylko przeniesiona na papier idea Twojego całego przedsięwzięcia. Zainteresowanie biznesplanem potencjalnego inwestora lub partnera biznesowego to przepustka do realizacji wymarzonego pomysłu i pozyskania na niego środków. Nie traktuj zatem biznesplanu jedynie jako zwykłego dokumentu! Po naszym szkoleniu samodzielnie będziesz mógł dostrzec słabe oraz mocne strony swojego biznesplanu. Dzięki temu zwiększysz swoje szanse na powodzenie Twojego przedsięwzięcia w przyszłości.

Podczas naszego szkolenia między innymi:
✅ Dowiesz się jakie są podstawowe zasady konstruowania biznesplanów
✅ Poznasz najczęstsze błędy, które powodują odrzucenie biznesplanów przez potencjalnych inwestorów i partnerów biznesowych
✅ Dowiesz się jakie są dobre i złe praktyki w tworzeniu biznesplanów

⏩ SZKOLENIE OTWARTE I BEZPŁATNE ⏪

Prelegent 👨💼 dr Mariusz Szyrski- Doktor nauk prawnych o specjalizacji prawa administracyjnego i gospodarczego. Autor wielu publikacji na temat prawa nowych technologii, w szczególności w prawie energetycznym i odnawialnych źródeł energii. Uczestniczył jako panelista i ekspert w licznych ogólnopolskich oraz międzynarodowych konferencjach i seminariach (między innymi w Niemczech oraz w Norwegii).
Zajmuje się także tematyką finansowania i wprowadzania na rynek małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP). Ma doświadczenie w tworzeniu biznesplanów oraz kalkulacji opłacalności nowo powstających biznesów. Doradza także w zakresie aplikowania o granty i środki na działalność badawczo-rozwojową dla firm.
Ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu wystąpień publicznych oraz w przygotowywaniu prezentacji multimedialnych.Posiada Certyfikat Zarządzania Projektami ILM5 – Level 5 Leadership and Management i doradza w zakresie cyklu życia projektów, w tym przede wszystkim odnośnie właściwego przygotowania projektów inwestycyjnych, sposobów oceny rezultatów i ewaluacji projektu.W StartUp Booster prowadzi szkolenia z zakresu: finansów, prezentacji pomysłu biznesowego, tworzenia modeli biznesowych oraz przygotowywania wystąpień publicznych w biznesie.

✅Termin i miejsce szkolenia:
27.02.20 godz. 17:00-18:30
Biznes Zone Łódź
Ul. Wólczańska 125
Łódź