Zadzwoń +48 730 395 626

Bądź na bieżąco

a

10 trendów marketingu internetowego na 2020 rok

  /  10 trendów marketingu internetowego na 2020 rok

✅ Świat bardzo szybko się zmienia, przez co, każdy przedsiębiorca musi zawsze być na bieżąco z bieżącymi trendami, tym bardziej w marketingu internetowym. Konkurencja też się rozwija,stosując coraz lepsze narzędzia, więc jeśli chcesz poznać coś, co pomoże Ci w walce i pokażę prawidłowy kierunek rozwoju marketingu internetowego w 2020, to koniecznie musisz być na tym szkoleniu.

✅ Po zakończeniu szkolenia jesteś bogatszy w informacje na temat:
? Trendów i najskuteczniejszych narzędzi które będą najlepiej działać w przyszłym roku.
? Jaką strategię obrać na działania w internecie dla Twojej firmy w 2020 roku
? Poznasz niestandardowe rozwiązania, które pomogą Ci wyróżnić się od konkurencji i zwiększyć swoją sprzedaż.

PRELEGENT:Alex Shakhorin – przedsiębiorca, marketer internetowy. Doświadczenie zdobywał pracując z klientami i od najbardziej znanych marketingowców świata (Russel Brunson, Frank Kern, Ryan Diess, Jeff Walker). Jest autorem książki o tworzeniu skutecznych kampanii reklamowych na Facebooku – „Launch Fanpage”.

O reklamie opowiada w nietypowy sposób, pokazując rzeczy o których nie mówi większość marketerów, dzięki którym będziesz mógł mieć lepsze rezultaty z kampanii reklamowych

TERMIN I MIEJSCE:
Data: 25.03.2020 godz. 18:00-19:30

„Szkolenie odbywa się w trybie ONLINE. 5 minut przed nim otrzymają Państwo link z dostępem na podany adres email. Nie będzie wymagane instalowanie dodatkowego oprogramowania.”