Zadzwoń +48 503 942 321

Bądź na bieżąco

a

StartupBooster

  /  Biznes   /  3 aplikacji, które umożliwią Ci prace online

3 aplikacji, które umożliwią Ci prace online

Znajdujemy się w sytuacji dla wielu z nas bardzo trudnej, wiele przedsiębiorców myśli o zawieszeniu swojej działalności lub o częściowym jej przekształceniu. W dzisiejszym blogu pokażę wam kilka ciekawych aplikacji, bardziej i mniej znanych, które pomogą wam w prowadzeniu swoich działalności online.
Po pierwsze jak najbardziej mamy świadomość tego, iż nie wszystkie działalności jesteśmy w stanie przenieść do internetu, wiele z nich wymaga kontaktu bezpośredniego z klientem, jednak dzisiaj postaramy się pokazać jak wielki potencjał drzemie w aplikacjach łatwych w obsłudze i co najważniejsze w dużym stopniu darmowych i dostępnych dla każdego z nas!

1. YouTube
Strona, której nikomu nie trzeba chyba specjalnie przedstawia, ale daje możliwości o jakich pewnie większość z was jeszcze nie wie – daje możliwość tworzenia prywatnych playlist, do których będą miały dostęp tylko osoby upoważnione – te którym my sami udostępnimy link.
Zajęcia które odbywają się w ramach tych działać to między innymi szkółki tańca, zajęcia z gier planowych, prezentacje nieruchomości, czy zajęcia z języków obcych.
Jedyne czego wymaga to od nas to nagranie kilku, często krótkich filmików, które później udostępniamy zainteresowany i na ich bazie prowadzimy zajęcia.
Dedykowana takim zawodom jak:
Lektorzy
Agenci nieruchomości
Trenerzy tańca/sztuk walki/itp.
I wiele więcej, tylko od was zależy czy znajdziecie dla nich zastosowanie w swojej branży

2. zoom.us
Aplikacja jeszcze mało znana na polskim rynku, ale w ostatnich tygodniach coraz bardziej zyskująca na popularności. To co najważniejsze – jest w pełni darmowa! Daje możliwość prowadzenia wideokonferencji z niemal nieograniczoną liczbą odbiorców, każdy ma możliwość udzielania się i udostępniania swojego ekranu – wszystko zależy od moderacji czatu.
Daje możliwość prowadzenia między innymi spotkań biznesowych, konferencji i wiele więcej, wszystko zależy od waszego zapotrzebowania.
Dedykowana tak naprawdę dla każdego, kto ma potrzebę odbycia spotkania z klientem bądź kontrahentem, a w obecnej sytuacji nie ma możliwości odbycia go osobiście, twarzą w twarz.

3. Skype w przeglądarce
Skype znany jest chyba wszystkim, często już zapomniany, ale dzisiaj może okazać się narzędziem niezawodnym. Producent aplikacji daje nam teraz możliwość rozmów wideo bez żadnej dodatkowej instalacji narzędzia, wystarczy otworzyć je w przeglądarce i korzystać
Dedykowany do prowadzenia zajęć i spotkań na żywo z małymi grupami, gdzie słuchacze widzą prelegenta i mają możliwość zabierania głosu, komentowania i współtworzenia konwersacji.

Są to tylko nieliczne z aplikacji, które mogą pomóc wam utrzymać swój biznes i wyjść obronną ręką z sytuacji w której wszyscy teraz się znajdujemy.

Dla wszystkich, którzy dotychczas nie mieli okazji z nich korzystać lub nie wiedzą jak zacząć StartUp Booster przygotował indywidualne konsultacje, na których eksperci z dziedzin zarządzania, projektowania i marketingu pomogą Państwu postawić pierwsze kroki w działalności online.
Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą StartUp Booster – szkolenia i konsultacje.

Wszystkie dostępne w wersji online.