Zadzwoń +48 503 942 304

Bądź na bieżąco

a

Czy to będzie się opłacać? Poznaj sposoby wyliczania opłacalności Twojego biznesu [stacjonarnie + online]

  /  Czy to będzie się opłacać? Poznaj sposoby wyliczania opłacalności Twojego biznesu [stacjonarnie + online]

O Konsultacji

Podstawowe pytanie, jakie nasuwa się każdemu wchodzącemu na rynek przedsiębiorcy jest takie, czy będę w stanie zarobić pieniądze na moim pomyśle? Skoro zdecydowałeś się „ruszyć” ze swoim biznesem, zapewne wszystkie wstępne wyliczenia były bardzo obiecujące i przewidywały pojawienie się po pewnym czasie dochodów. Ale czy na pewno? Czy wyliczenia te były maksymalnie obiektywne? Czy skorzystałeś z właściwych metod wyliczenia opłacalności Twojego biznesu? Na spotkaniu skutecznie popracujemy w arkuszu kalkulacyjnym nad Twoim pomysłem, tak abyś mógł zwiększyć swoje szanse na powodzenie przedsięwzięcia w przyszłości.

Podczas tych konsultacji między innymi:
•    Poznasz podstawowe techniki wyliczenia opłacalności Twojego biznesu
•    Dowiesz się po jakim czasie obiektywnie możesz liczyć na pierwsze dochody w firmie
•    Przeanalizujemy indywidualnie Twoje planowane koszty, przychody oraz inne czynniki mające wpływ na rentowność pomysłu

Jak przebiega konsultacja?
Jak przebiega rejestracja?Rejestracja odbywa się poprzez stronę internetową www.startupbooster.pl. O dostępności miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. Beneficjentom Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości „Twój StartUp” przysługuje jedna konsultacja w miesiącu w ramach opłaty inkubacyjnej. W innym przypadku rejestracja jest zatwierdzona po zaksięgowaniu płatności.W przypadku braku możliwości odnalezienia odpowiedniego terminu zapraszamy do kontaktu mailowego.

Jak długo trwa konsultacja

Spotkania z trenerami i specjalistami trwają 50-60 min

W jakim języku mogę liczyć na wsparcie?

Konsultacje są prowadzone w języku polskim oraz angielskim. Część tematów jest również realizowana w języku rosyjskim