Zadzwoń +48 730 395 626

Bądź na bieżąco

a

Dopracuj swoją biznesową prezentację multimedialną do perfekcji! (ONLINE)

  /  Dopracuj swoją biznesową prezentację multimedialną do perfekcji! (ONLINE)

O Konsultacji

Gdy masz jedynie 10 minut na wystąpienie przed potencjalnym inwestorem lub klientem prezentacja multimedialna, którą puszczasz w tle może spowodować ogromny sukces Twojej wypowiedzi. Może także zepsuć cały efekt… Niestety, ale większość prezentacji multimedialnych rozprasza widza, powoduje jego frustrację, co może się przełożyć na porażkę przedsiębiorcy. A gdyby tak poznać najlepsze techniki tworzenia slajdów i tym samym uniknąć powszechnych błędów w tworzeniu prezentacji multimedialnych? Sukces gwarantowany!

✅ Podczas konsultacji ze mną:
🚀 Przeanalizujemy Twoją prezentację multimedialną
🚀 Poznasz dobre i złe praktyki w tworzeniu prezentacji multimedialnych
🚀 Poznasz podstawowe techniki prezentowania slajdów podczas wypowiedzi

O prowadzącym

dr Mariusz Szyrski – Doktor nauk prawnych o specjalizacji prawa administracyjnego i gospodarczego. Autor wielu publikacji na temat prawa nowych technologii, w szczególności w prawie energetycznym i odnawialnych źródeł energii. Uczestniczył jako panelista i ekspert w licznych ogólnopolskich oraz międzynarodowych konferencjach i seminariach (między innymi w Niemczech oraz w Norwegii).

Zajmuje się także tematyką finansowania i wprowadzania na rynek małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP). Ma doświadczenie w tworzeniu biznesplanów oraz kalkulacji opłacalności nowo powstających biznesów. Doradza także w zakresie aplikowania o granty i środki na działalność badawczo-rozwojową dla firm.

Ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu wystąpień publicznych oraz w przygotowywaniu prezentacji multimedialnych. Posiada Certyfikat Zarządzania Projektami ILM5 – Level 5 Leadership and Management i doradza w zakresie cyklu życia projektów, w tym przede wszystkim odnośnie właściwego przygotowania projektów inwestycyjnych, sposobów oceny rezultatów i ewaluacji projektu.

W StartUp Booster prowadzi szkolenia z zakresu: finansów, prezentacji pomysłu biznesowego, tworzenia modeli biznesowych oraz przygotowywania wystąpień publicznych w biznesie.

Jak długo trwa konsultacja?

Konsultacja trwa około 60 minut. Prowadzona jest telefonicznie lub ONLINE poprzez Skype – zgodnie z Twoim wyborem. Postaram się, aby spotkanie było bezstresowe i efektywne:)

W jakim języku mogę liczyć na wsparcie?

Konsultacje są prowadzone w języku polskim lub angielskim.

Terminy konsultacji

INSTRUKCJA

Prosimy o:
✅ wybranie w kolejności, z rozwijanych list 1. KATEGORII (Konsultacja), 2. Usługi (Tematu konsultacji) 3. Pracownika (prowadzącego) – wtedy pojawią się dostępne daty;

✅ wskazanie daty szkolenia na kalendarzu;

✅ wybranie godziny szkolenia z dostępnych;

✅ podążanie za dalszymi instrukcjami w formularzu zapisu.

UWAGA

Beneficjentom Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości „Twój StartUp” przysługuje jedna konsultacja w miesiącu w ramach opłaty inkubacyjnej: KOD otrzymany od koordynatora, zmieni kwotę do zapłaty na 0 zł. W pozostałych przypadkach rejestracja jest zatwierdzona po zaksięgowaniu płatności.