Zadzwoń +48 730 395 626

Bądź na bieżąco

a

Jak stworzyć skuteczną treść sprzedażową (ONLINE)

  /  Jak stworzyć skuteczną treść sprzedażową (ONLINE)

✅ Wiemy, że każdy z waszych StartUp’ów jest wyjątkowy, każdy ma jeden jedyny i niepowtarzalny charakter… Czymkolwiek się zajmujecie, jakikolwiek biznes prowadzicie – musicie dać się poznać i musicie potrafić się przedstawić!

✅ Czytelna wizytówka? Chwytliwa ulotka? A może niepowtarzalne bio w social mediach?
To tylko niektóre z form przekazy i przedstawienia się potencjalnym klientom czy kontrahentom.
Konsultacje stworzone i przygotowane dla każdego z Was, kto chce stworzyć krótką, a jednocześnie skuteczną treść reklamową.

✅ Pamiętajcie! Wy wiecie czym się zajmujecie i co oferujecie, ale wasi potencjale odbiorcy jeszcze nie! – Wspólnie postaramy się przygotować treści, które pozwolą wam wyróżnić się na tle konkurencji.

✅ Czy wiecie, że będąc beneficjentem Fundacji Twój StartUp możecie otrzymać projekt ulotki i wizytówki bezpłatnie? Formularz zgłoszenia dostępny jest tutaj: https://twojstartup.pl/wizytowki-i-ulotki/

✅ Konsultacje dedykowane dla tych z was, którzy:
🚀 Chcą się wypromować
🚀 Chcą stworzyć hasło, które was wyróżni
🚀 Chcą stworzyć treść do przedstawienia w formie ulotki
🚀  Chcą stworzyć niezawodną i nieśmiertelną wizytówkę

O prowadzącym

Krystian Sołtysiński – Trener i mówca z wieloletnim doświadczeniem
Jest certyfikowanym coachem – AgileSHIFT® Certificate oraz Scrum Masterem. Metodyka w której działa i w której jest ekspertem to Agile – jeszcze niepopularna w Polsce, tym samym bardzo konkurencyjna, znana także jako zwinnym zarządzaniem. Poza tym posiada wiedzę i umiejętności sprzedażowe – zdobyte na elitarnych szkoleniach prowadzonych osobiście przez Briana Tracy.
Jest także coachem zajmującym się rozwojem i wykorzystaniem umiejętności miękkich, a przede wszystkim treningiem kreatywności, w tym kreatywne metody nauki, zarządzania czy rozwiązywania problemów – myśl na odwrót, działaj na opak, argumentacja, kontrargumentacja, wychodzenie z tzw „baniek informacyjnych”
Pod skrzydłami Krystiana wyrosło wielu samodzielnych liderów sprzedaży w branży e-commerce.
Na codzień interesuje się nowymi technologiami, sztuczną inteligencją i kompetencjami przyszłości. Zawsze otwarty na nowe – uczy się od każdego.
W StartUp Booster – odpowiedzialny za proces zarządzania, rozbudzanie kreatywności i sprawną komunikację.

✅ Jak długo trwa konsultacja?
Konsultacja trwa około 60 minut. Prowadzona jest telefonicznie lub ONLINE poprzez Skype – zgodnie z Twoim wyborem. Postaram się, aby spotkanie było bezstresowe i efektywne:)
✅ W jakim języku mogę liczyć na wsparcie?
Konsultacje są prowadzone w języku polskim lub angielskim*. Zapraszamy także serdecznie osoby, których język polski nie jest ojczystym.
✅ Terminy konsultacji
❗ INSTRUKCJA 
Prosimy o:
✅ wybranie w kolejności, z rozwijanych list 1. KATEGORII (Konsultacja), 2. Usługi (Tematu konsultacji) 3. Pracownika (prowadzącego) – wtedy pojawią się dostępne daty;
✅ wskazanie daty szkolenia na kalendarzu;
✅ wybranie godziny szkolenia z dostępnych;
✅ podążanie za dalszymi instrukcjami w formularzu zapisu.
❗ UWAGA ❗
Beneficjentom Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości „Twój StartUp” przysługuje jedna konsultacja w miesiącu w ramach opłaty inkubacyjnej: KOD otrzymany od koordynatora, zmieni kwotę do zapłaty na 0 zł. W pozostałych przypadkach rejestracja jest zatwierdzona po zaksięgowaniu płatności.

*Konsultacje po angielsku dostępne są wyłącznie u prowadzącego dr Mariusza Szyrskiego