Zadzwoń +48 730 395 626

Bądź na bieżąco

a

Naucz się tworzyć lejek sprzedażowy online 31.03.2020

  /  Naucz się tworzyć lejek sprzedażowy online 31.03.2020

✅ Już 31.03.2020 StartUp Booster zaprasza na bezpłatne szkolenie „, które odbędzie się w Fundacji Twój StartUP

Szkolenie pomoże wyznaczyć Ci drogę którą musi przejść Twój klient aby dokonać zakupu. Poznasz innowacyjne metody pozyskiwania klientów prosto z USA. Dowiesz się w jaki sposób zdobyć klientów „na całe życie”.

✅ Po zakończeniu szkolenia jesteś bogatszy w informacje na temat:
🚀 Jak zwiększyć ilość zakupionych produktów przez jednego klienta
🚀 Zrozumiesz jak zmniejszyć ilość obowiązków operacyjnych za pomocą automatyzacji;
🚀 Dowiesz się jak mniej wydawać na marketing i jednocześnie więcej zarabiać
🚀 Dowiesz się w jaki sposób ma wyglądać Twoja komunikacja online, mailing, chatbot

✅ Sesja jest bezpłatna i jest organizowana w ramach cyklu szkoleń i wydarzeń przy współpracy z StartUp Booster, Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości „Twój StartUp”. Liczba miejsc ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń

✅O prowadzącym:

Alex Shakhorin – przedsiębiorca, marketer internetowy. Doświadczenie zdobywał pracując z klientami i od najbardziej znanych marketingowców świata (Russel Brunson, Frank Kern, Ryan Diess, Jeff Walker). Jest autorem książki o tworzeniu skutecznych kampanii reklamowych na Facebooku – „Launch Fanpage”.
O reklamie opowiada w nietypowy sposób, pokazując rzeczy o których nie mówi większość marketerów, dzięki którym będziesz mógł mieć lepsze rezultaty z kampanii reklamowych

✅ Termin i miejsce szkolenia:

31.03.2020 godz. 12:00-13:30
SZKOLENIE ONLINE

Zdobądź certyfikat kompetencji biznesowych 🚀 🚀🚀Business Booster Certificate 🚀 🚀🚀 – szkolenie jest częścią cyklu 6 spotkań zaprojektowanych z myślą o nowych kompetencjach, przydatnych przy rozwoju firmy.
Więcej szczegółów na NASZEJ STRONIE

„Szkolenie odbywa się w trybie ONLINE. 5 minut przed nim otrzymają Państwo link z dostępem na podany adres email. Nie będzie wymagane instalowanie dodatkowego oprogramowania.”