Zadzwoń +48 730 395 626

Bądź na bieżąco

a

Naucz się tworzyć reklamy na Facebooku [stacjonarnie + online]

  /  Naucz się tworzyć reklamy na Facebooku [stacjonarnie + online]

O Konsultacji

Podczas konsultacji omówimy pełną strategię tworzenia reklam na Facebooku, zrobimy audyt dotychczasowych działań, zapobiegniemy problemom które mogą pojawić się w działaniu.

Konsultacja pomoże wyznaczyć Ci drogę którą możesz podążać, aby zwiększyć rezultaty z reklam na Facebooku, zrozumieć podstawowe mechanizmy działania reklam, sposoby wykorzystania piksela na Facebooku i tworzenia grup odbiorców. Podczas konsultacji dostajesz najbardziej aktualne informacje, uwzględniające trendy i nowoczesne techniki działania.

✅Dlaczego warto wziąć udział w konsultacjach?
🚀Przeanalizujemy Twoje dotychczasowe działania;
🚀Zaplanujemy lejek reklamowy, który będzie generować nowe leady dla Twojego biznesu;
🚀Będziesz wiedzieć jak przeprowadzić testy reklamowe, które są podstawą reklamy na Facebooku;
🚀Nauczysz się używać Piksela i niestandardowych grup odbiorców na FB;
🚀Dostaniesz gotowy plan który pomoże Ci zwiększyć ilości klientów w Twoim biznesie.

Jakie tematy możemy poruszyć podczas konsultacji?
Ustawienia reklam na Facebooku – Facebook ciągle będzie pokazywać hasła w stylu „Promuj swoją stronę za 60 zł, aby dotrzeć do…”. Na konsultacji dowiesz się jak to zrobić prawidłowo i efektywnie.
Testowanie reklam – podstawowe narzędzie do weryfikacji pomysłów reklamowych na Facebooku. Podczas konsultacji możemy przygotować razem pomysły do testów.
Chatboty w Messengerze – poznasz wirtualnego asystenta, który w automatyczny sposób komunikuje się z osobami piszącymi do Ciebie na koncie firmowym. Jest to idealne narzędzie do budowania bazy i ulepszenia sprzedaży.
Proste sekrety tworzenia efektywnych kampanii – poznasz z pozoru drobne techniki, które mogą mieć duży wpływ na efektywność Twoich reklam.
Tworzenie reklam na Instagramie – dowiesz się w jaki sposób za pomocą managera reklam ustawić kampanię na Instagramie i na co zwrócić uwagę na tej platformie.

O prowadzącym:

Alex Shakhorin – przedsiębiorca, marketer internetowy. Doświadczenie zdobywał pracując z klientami i od najbardziej znanych marketingowców świata (Russel Brunson, Frank Kern, Ryan Diess, Jeff Walker). Jest autorem książki o tworzeniu skutecznych kampanii reklamowych na Facebooku – „Launch Fanpage”.
O reklamie opowiada w nietypowy sposób, pokazując rzeczy o których nie mówi większość marketerów, dzięki którym będziesz mógł mieć lepsze rezultaty z kampanii reklamowych

✅ Jak długo trwa konsultacja?

Konsultacja trwa około 60 minut. Prowadzona jest telefonicznie lub ONLINE poprzez Skype – zgodnie z Twoim wyborem. Postaram się, aby spotkanie było bezstresowe i efektywne:)

 W jakim języku mogę liczyć na wsparcie?

Konsultacje są prowadzone w języku polskim, rosyjskim lub angielskim.

✅ Terminy konsultacji

❗ INSTRUKCJA ❗

Prosimy o:
✅ wybranie w kolejności, z rozwijanych list 1. KATEGORII (Konsultacja), 2. Usługi (Tematu konsultacji) 3. Pracownika (prowadzącego) – wtedy pojawią się dostępne daty;

✅ wskazanie daty konsultacji na kalendarzu;

✅ wybranie godziny konsultacji z dostępnych;

✅ podążanie za dalszymi instrukcjami w formularzu zapisu.

❗ UWAGA ❗

Beneficjentom Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości „Twój StartUp” przysługuje jedna konsultacja w miesiącu w ramach opłaty inkubacyjnej: KOD otrzymany od koordynatora, zmieni kwotę do zapłaty na 0 zł. W pozostałych przypadkach rejestracja jest zatwierdzona po zaksięgowaniu płatności.