Zadzwoń +48 730 395 626

Bądź na bieżąco

a

Naucz się tworzyć strategię marketingową [stacjonarnie + online]

  /  Naucz się tworzyć strategię marketingową [stacjonarnie + online]

O Konsultacji

Podczas konsultacji omówimy wszystko co jest związane ze strategią marketingową online dla Twojego biznesu. Zrozumiesz na co warto zwracać uwagę przy komunikacji z klientem.
Konsultacja pomoże wyznaczyć konkretną strategię, za pomocą której sukcesywnie będziesz promować swój własny biznes. Zrozumiesz w jaki sposób powinna wygląda komunikacja, sprawdzimy czy przekaz który puszczasz w świat klarownie wyjaśnia idee twojego biznesu i czy strona internetowa jest spójna.

✅Dlaczego warto wziąć udział w konsultacjach?
🚀Stworzysz plan komunikacji z potencjalnymi klientami online (rodzaje contentu);
🚀Określisz jak budować swój wizerunek online;
🚀Wykonamy audyt online Twojej strony internetowej;
🚀Zobaczymy czy to co komunikujesz, jest zrozumiałe dla Twoich klientów i czy opisuje te wartości które oferujesz.

Jakie tematy możemy poruszyć podczas konsultacji?

Strategia marketingowa – tak samo jak turysta potrzebuje mapy aby poruszać się po obcym mieście, tak przedsiębiorca musi mieć strategię, która będzie kierować do konkretnego celu.
Komunikacja online – jeśli piszesz posty w stylu „Dzisiaj jest fajna pogoda, dlatego zapraszam do zakupu”, to wiedź, że można to zrobić o wiele lepiej i zarabiać więcej.
„Opakowanie” biznesu – nawet jeśli masz dobry produkt, to musisz również zapakować go w dobre opakowanie. Prezentacja jest równie istotnym elementem jak jakość.
Strona internetowa – to jest twarz Twojego biznesu w internecie. Teraz musisz mieć ją lepszą i bardziej efektywną od konkurencji.

O prowadzącym:

Alex Shakhorin – przedsiębiorca, marketer internetowy. Doświadczenie zdobywał pracując z klientami i od najbardziej znanych marketingowców świata (Russel Brunson, Frank Kern, Ryan Diess, Jeff Walker). Jest autorem książki o tworzeniu skutecznych kampanii reklamowych na Facebooku – „Launch Fanpage”.
O reklamie opowiada w nietypowy sposób, pokazując rzeczy o których nie mówi większość marketerów, dzięki którym będziesz mógł mieć lepsze rezultaty z kampanii reklamowych

✅ Jak długo trwa konsultacja?

Konsultacja trwa około 60 minut. Prowadzona jest telefonicznie lub ONLINE poprzez Skype – zgodnie z Twoim wyborem. Postaram się, aby spotkanie było bezstresowe i efektywne:)

 W jakim języku mogę liczyć na wsparcie?

Konsultacje są prowadzone w języku polskim, rosyjskim lub angielskim.

✅ Terminy konsultacji

❗ INSTRUKCJA ❗

Prosimy o:
✅ wybranie w kolejności, z rozwijanych list 1. KATEGORII (Konsultacja), 2. Usługi (Tematu konsultacji) 3. Pracownika (prowadzącego) – wtedy pojawią się dostępne daty;

✅ wskazanie daty konsultacji na kalendarzu;

✅ wybranie godziny konsultacji z dostępnych;

✅ podążanie za dalszymi instrukcjami w formularzu zapisu.

❗ UWAGA ❗

Beneficjentom Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości „Twój StartUp” przysługuje jedna konsultacja w miesiącu w ramach opłaty inkubacyjnej: KOD otrzymany od koordynatora, zmieni kwotę do zapłaty na 0 zł. W pozostałych przypadkach rejestracja jest zatwierdzona po zaksięgowaniu płatności.