Zadzwoń +48 730 395 626

Bądź na bieżąco

a

Notatka nielinearna – zarządzaj informacją – szkolenie online

  /  Notatka nielinearna – zarządzaj informacją – szkolenie online

✅ Już 27.03.2020 StartUp Booster zaprasza na bezpłatne szkolenie „Notatka nielinearna – zarządzaj informacją, przyśpiesz swoją prace i naukę”, które odbędzie się w przestrzeniach Fundacji „Twój StartUp”
✅ Notatka – robi ją każdy z nas

🚀 Gdy się uczymy
🚀 Gdy chcemy przekazać innym ważne informacji
🚀 Gdy sami chcemy się ogarnąć w bałaganie dnia

Pytanie czy wiemy jak robić ją dobrze? Mind Mapping – to forma kreatywnej notatki, dosłownego zmapowania naszych myśli – pomoże każdemu być bardziej efektywnym, pomoże w ogarnięciu się w bałaganie myśli i zastosowaniu strategii o której często zapominaliśmyA z biologicznego punktu widzenia jest to coś, co nasz mózg lubi najbardziej.Zaczynając od podstaw i teorii skończymy na praktycznym ćwiczeniu z zmapowaniu naszych planów tak by jak najlepiej się w nich odnaleźć i od razu zobaczyć czego może w nich jeszcze brakować.

✅ Sesja jest bezpłatna i jest organizowana w ramach cyklu szkoleń i wydarzeń przy współpracy z StartUp Booster, Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości „Twój StartUp” oraz Biznes Zone. Liczba miejsc ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

✅O prowadzącym:Krystian Sołtysiński -Trener i mówca z wieloletnim doświadczeniem – moją specjalnością jest trening kreatywności, w tym kreatywne metody nauki, zarządzania czy rozwiązywania problemów. Pod moimi skrzydłami wyrosło wielu samodzielnych liderów sprzedaży w branży e-commerce. Z moim nieprzeciętnym podejściem do zarządzania i biznesu możemy nadać zupełnie nowego tempa rozwoju. Kiedyś usłyszałem, że istnieje wiele dróg na szczyt – Ja znam kilka skrótów. Na co dzień poza rozwojem ogólne pojętym interesują mnie nowe technologie i AI.Zawsze otwarty na nowe – uczę się od każdego.

✅ Termin i miejsce szkolenia:
27.03.2020 godz. 11:00-12:30
SZKOLENIE ONLINE

„Szkolenie odbywa się w trybie ONLINE. 5 minut przed nim otrzymają Państwo link z dostępem na podany adres email. Nie będzie wymagane instalowanie dodatkowego oprogramowania.”