Zadzwoń +48 730 395 626

Bądź na bieżąco

a

Przenieś swoją działalność do przestrzeni online

  /  Przenieś swoją działalność do przestrzeni online

✅ Wiele przedsiębiorstw ma obecnie problemy z powodu ograniczenia możliwości bezpośredniego kontaktu z klientem czy też z podopiecznymi z którymi pracuje.

✅ Konsultacje mają na celu pomóc postawić pierwsze kroki w przenoszeniu swojej działalności do przestrzeni online.

✅ Istnieje wiele możliwości, o wielu z nich nie mamy pojęcia, albo zwyczajnie nie jesteśmy jeszcze ich świadomi.

🚀 Eksperci z StartUp Booster przygotowali dla Państwa indywidualne konsultacje, na których przeprowadzą Was przez proces zakładania konta i tworzenia pierwszych materiałów, które mogą okazać się kluczowe do dalszego prowadzenia przez Państwa Waszego biznesu.

🚀 Ale to nie tylko na czas kryzysu – cały świat stopniowo przenosi swoje działania do internetu, Wy także możecie, nawet jeżeli dzisiaj uważacie że wasza profecja wam na to nie pozwala 🙂
✅ Konsultacje dedykowane dla:
🚀 Lektorów
🚀 Agentów nieruchomości
🚀 Trenerów zajęć interaktywnych
🚀 Dla każdego, kto chce spróbować trafić do szerszej liczby odbiorców

O prowadzącym

Krystian Sołtysiński – Trener i mówca z wieloletnim doświadczeniem
Jest certyfikowanym coachem – AgileSHIFT® Certificate oraz Scrum Masterem. Metodyka w której działa i w której jest ekspertem to Agile – jeszcze niepopularna w Polsce, tym samym bardzo konkurencyjna, znana także jako zwinnym zarządzaniem. Poza tym posiada wiedzę i umiejętności sprzedażowe – zdobyte na elitarnych szkoleniach prowadzonych osobiście przez Briana Tracy.
Jest także coachem zajmującym się rozwojem i wykorzystaniem umiejętności miękkich, a przede wszystkim treningiem kreatywności, w tym kreatywne metody nauki, zarządzania czy rozwiązywania problemów – myśl na odwrót, działaj na opak, argumentacja, kontrargumentacja, wychodzenie z tzw „baniek informacyjnych”
Pod skrzydłami Krystiana wyrosło wielu samodzielnych liderów sprzedaży w branży e-commerce.
Na codzień interesuje się nowymi technologiami, sztuczną inteligencją i kompetencjami przyszłości. Zawsze otwarty na nowe – uczy się od każdego.
W StartUp Booster – odpowiedzialny za proces zarządzania, rozbudzanie kreatywności i sprawną komunikację.

Jak długo trwa konsultacja?

Konsultacja trwa około 60 minut. Prowadzona jest telefonicznie lub ONLINE – zgodnie z Twoim wyborem. Postaram się, aby spotkanie było bezstresowe i efektywne:)

W jakim języku mogę liczyć na wsparcie?

Konsultacje są prowadzone w języku polskim.

Terminy konsultacji

INSTRUKCJA

Prosimy o:
✅ wybranie w kolejności, z rozwijanych list 1. KATEGORII (Konsultacja), 2. Usługi (Tematu konsultacji) 3. Pracownika (prowadzącego) – wtedy pojawią się dostępne daty;

✅ wskazanie daty szkolenia na kalendarzu;

✅ wybranie godziny szkolenia z dostępnych;

✅ podążanie za dalszymi instrukcjami w formularzu zapisu.

UWAGA

Beneficjentom Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości „Twój StartUp” przysługuje jedna konsultacja w miesiącu w ramach opłaty inkubacyjnej: KOD otrzymany od koordynatora, zmieni kwotę do zapłaty na 0 zł. W pozostałych przypadkach rejestracja jest zatwierdzona po zaksięgowaniu płatności.