Zadzwoń +48 730 395 626

Bądź na bieżąco

a

Szkolenie: Nowy manager reklam na fb: jak działać krok po kroku 28.10.2020 (online)

  /  Szkolenie: Nowy manager reklam na fb: jak działać krok po kroku 28.10.2020 (online)

Czego się nauczysz?

Zbliża się najgorętszy sezon zakupowy a Ty z powodu epidemii musisz skupić się na działaniach online? Facebook jest niezwykle skuteczną platformą reklamową dostępną dla każdego, niezależnie od wykształcenia, doświadczenia i nawet z najmniejszym budżetem. Żeby w pełni wykorzystać możliwości tej platformy reklamowej warto wiedzieć o niej więcej. Ostatnio Facebook znowu wprowadził zmiany w platformie i wielu niedoświadczonych reklamodawców ma problemy z odnalezieniem się. Zapraszamy na praktyczny webinar z tworzenia kampanii reklamowych krok po kroku. Tym razem na żywo będziemy tworzyć kampanie reklamowe, dla różnych celów. Omówimy kiedy, który format jest przydatny oraz jak optymalizować reklamy. Będziemy czytać statystyki. Omówimy też ważne aspekty ustawień konta reklamowego.

Podczas szkolenia nauczysz się:

🚀 rozróżniać i dobierać cele reklamowe najlepsze dla Twojego biznesu,
🚀 zakładać kampanię reklamową krok po kroku,
🚀 czytać statystyki reklam,
🚀 optymalizować kampanie reklamowe,
🚀 wprowadzać ustawienia w koncie reklamowym pozwalające na wygodniejsze korzystanie z Facebooka i rozliczania faktur z reklam.

dla-kogo-820x100
-Startupowcy

Właścicieli Startupów, którzy szukają lepszych rozwiązań dla rozwoju siebie, lub swojego przedsięwzięcia

-Przedsiębiorcy

Właścicieli biznesów, którzy chcą lepiej reklamować swój biznes, zarządzać finansami lub dogadywać się z pracownikami, partnerami biznesowymi

-Wszystkich osób

Którzy szukają wiedzy, przede wszystkim praktycznej i chcą osiągać lepsze efekty w dowolnym zakresie swojego życia

Prowadząca

Iwona Bates

Iwona Bates – wykształcenie wyższe ekonomiczne o specjalizacji marketing, od 20 lat zajmuje się różnymi dziedzinami marketingu, a od 5 lat również edukacją. Pracowała w Citibanku, agencjach reklamowych, w tym dla Grupy Ogilvy Mather, domach mediowych: Master Mind, Online Media Group Polska (Grupa Adnext). Od 3 lat współpracuje z Fundacją Rozwoju Przedsiębiorczości i prowadzi konsultacje z Facebooka cieszące się ogromną popularnością. Jej zaletami jako trenera i konsultanta są kreatywność, umiejętność tłumaczenia nawet skomplikowanych zagadnień prostym językiem oraz proponowanie rozwiązań, które są zgodne z wartościami, ale też umiejętnościami i możliwościami finansowymi zgłaszających się beneficjentów.

28.10.2020, 18:00 – 20:00

SZKOLENIE ONLINE

Nowy manager reklam na fb: jak działać krok po kroku

Podczas szkolenia nauczysz się:

🚀  rozróżniać i dobierać cele reklamowe najlepsze dla Twojego biznesu,
🚀 zakładać kampanię reklamową krok po kroku,
🚀 czytać statystyki reklam,
🚀 optymalizować kampanie reklamowe,
🚀 wprowadzać ustawienia w koncie reklamowym pozwalające na wygodniejsze korzystanie z Facebooka i rozliczania faktur z reklam.

Szkolenia są bezpłatne dla beneficjentów Fundacji Twój StartUp

Warsztaty online

4 h x 2 dni

Ilość miejsc ograniczona