Zadzwoń +48 730 395 626

Bądź na bieżąco

a

Szkolenie: Poznaj 10 sekretów tworzenia biznesplanu dla Startupu 25.05.2020 online

  /  Szkolenie: Poznaj 10 sekretów tworzenia biznesplanu dla Startupu 25.05.2020 online

Czego się dowiesz?

Biznesplan to wizytówka Twojego pomysłu. To coś więcej niż tylko przeniesiona na papier idea Twojego całego przedsięwzięcia. Zainteresowanie biznesplanem potencjalnego inwestora lub partnera biznesowego to przepustka do realizacji wymarzonego pomysłu i pozyskania na niego środków. Nie traktuj zatem biznesplanu jedynie jako zwykłego dokumentu! Po naszym szkoleniu samodzielnie będziesz mógł dostrzec słabe oraz mocne strony swojego biznesplanu. Dzięki temu zwiększysz swoje szanse na powodzenie Twojego przedsięwzięcia w przyszłości.

🚀 Dowiesz się jakie są podstawowe zasady konstruowania biznesplanów
🚀 Poznasz najczęstsze błędy, które powodują odrzucenie biznesplanów przez potencjalnych inwestorów i partnerów biznesowych
🚀  Dowiesz się jakie są dobre i złe praktyki w tworzeniu biznesplanów

dla kogo
-Startupowcy

Właścicieli Startupów, którzy szukają lepszych rozwiązań dla rozwoju siebie, lub swojego przedsięwzięcia

-Przedsiębiorcy

Właścicieli biznesów, którzy chcą lepiej reklamować swój biznes, zarządzać finansami lub dogadywać się z pracownikami, partnerami biznesowymi

-Wszystkich osób

Którzy szukają wiedzy, przede wszystkim praktycznej i chcą osiągać lepsze efekty w dowolnym zakresie swojego życia

Prowadzący

Mariusz Szysrki

dr Mariusz Szyrski – Doktor nauk prawnych o specjalizacji prawa administracyjnego i gospodarczego. Autor wielu publikacji na temat prawa nowych technologii, w szczególności w prawie energetycznym i odnawialnych źródeł energii. Uczestniczył jako panelista i ekspert w licznych ogólnopolskich oraz międzynarodowych konferencjach i seminariach (między innymi w Niemczech oraz w Norwegii).

Zajmuje się także tematyką finansowania i wprowadzania na rynek małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP). Ma doświadczenie w tworzeniu biznesplanów oraz kalkulacji opłacalności nowo powstających biznesów. Doradza także w zakresie aplikowania o granty i środki na działalność badawczo-rozwojową dla firm.

Ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu wystąpień publicznych oraz w przygotowywaniu prezentacji multimedialnych. Posiada Certyfikat Zarządzania Projektami ILM5 – Level 5 Leadership and Management i doradza w zakresie cyklu życia projektów, w tym przede wszystkim odnośnie właściwego przygotowania projektów inwestycyjnych, sposobów oceny rezultatów i ewaluacji projektu.

klienci1

Beata Nowotnik

beneficjentka Fundacji Twój StartUp

„Mnóstwo wiedzy, inspiracji i wymarzona atmosfera”

Świadomość Smaku

Dietetyk

„Szkolenia prowadzone w miłej atmosferze i na wysokim poziomie merytorycznym. Materiały szkoleń zostały przedstawione w sposób zrozumiały. Polecam szkolenia:)”

Magdalena

lektor

„Z ogromną przyjemnością pragnę polecić szkolenia i konsultacje z dr Mariuszem Szyrskim. Spotkania są merytoryczne i bardzo pomogły mi w ustaleniu planu działań biznesowych, jak również ich wdrożeniu. Śmiało mogę przyznać, że Pan Mariusz Szyrski jest osobą, która jest otwarta, z chęcią udziela odpowiedzi na zadane pytania, a przy tym jest profesjonalistą. Jeszcze raz ogromne podziękowania za dużą porcję wiedzy.”

Marta

Psycholog

„Szkolenie i indywidualna konsultacja u Mariusza dały mi powera na start mojej działalności. Szczególnie podobało mi się to,w jaki sposób Mariusz przeprowadził mnie krok po kroku po tworzeniu biznesu online. Pokazał konkretne narzędzia i sposoby pozyskiwania klientów.”

25.05.2020, 11:00

WEBINAR ONLINE

Poznaj 10 sekretów tworzenia biznesplanu dla Startupu

Czego się dowiesz?

🚀 Dowiesz się jakie są podstawowe zasady konstruowania biznesplanów
🚀 Poznasz najczęstsze błędy, które powodują odrzucenie biznesplanów przez potencjalnych inwestorów i partnerów biznesowych
🚀 Dowiesz się jakie są dobre i złe praktyki w tworzeniu biznesplanów

Szkolenie jest bezpłatne dla beneficjentów Fundacji Twój StartUp

Szkolenie online

1,5 h

Ilość miejsc ograniczona