Zadzwoń +48 730 395 626

Bądź na bieżąco

a

Szkolenie: Precz z kryzysem! Poznaj kluczowe zasady zarządzania projektowego 29.05.2020 online

  /  Szkolenie: Precz z kryzysem! Poznaj kluczowe zasady zarządzania projektowego 29.05.2020 online

Czego się dowiesz?

Założenie firmy i zaplanowanie wszystkich działań z tym związanych wydaje się często nie lada wyzwaniem. Myśląc o pierwszej działalności często zastanawiamy się nad tym od czego zacząć – od analizy kosztów, zasobów, zebrania kadry, czy od czegoś jeszcze innego? A gdyby tak można było skorzystać z narzędzi znacząco ułatwiających planowanie działań w biznesie?

🚀 w jaki sposób efektywnie zarządzać swoim czasem i tworzyć wykresy Gantta
🚀 w jaki sposób planować kolejne działania, tak aby odnieść sukces w firmie
🚀 w jaki sposób zaplanować wydatki i przychody biorąc pod uwagę kamienie milowe oraz myślenie projektowe

dla kogo
-Startupowcy

Właścicieli Startupów, którzy szukają lepszych rozwiązań dla rozwoju siebie, lub swojego przedsięwzięcia

-Przedsiębiorcy

Właścicieli biznesów, którzy chcą lepiej reklamować swój biznes, zarządzać finansami lub dogadywać się z pracownikami, partnerami biznesowymi

-Wszystkich osób

Którzy szukają wiedzy, przede wszystkim praktycznej i chcą osiągać lepsze efekty w dowolnym zakresie swojego życia

Prowadzący

Mariusz Szysrki

dr Mariusz Szyrski – Doktor nauk prawnych o specjalizacji prawa administracyjnego i gospodarczego. Autor wielu publikacji na temat prawa nowych technologii, w szczególności w prawie energetycznym i odnawialnych źródeł energii. Uczestniczył jako panelista i ekspert w licznych ogólnopolskich oraz międzynarodowych konferencjach i seminariach (między innymi w Niemczech oraz w Norwegii).

Zajmuje się także tematyką finansowania i wprowadzania na rynek małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP). Ma doświadczenie w tworzeniu biznesplanów oraz kalkulacji opłacalności nowo powstających biznesów. Doradza także w zakresie aplikowania o granty i środki na działalność badawczo-rozwojową dla firm.

Ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu wystąpień publicznych oraz w przygotowywaniu prezentacji multimedialnych. Posiada Certyfikat Zarządzania Projektami ILM5 – Level 5 Leadership and Management i doradza w zakresie cyklu życia projektów, w tym przede wszystkim odnośnie właściwego przygotowania projektów inwestycyjnych, sposobów oceny rezultatów i ewaluacji projektu.

klienci1

Beata Nowotnik

beneficjentka Fundacji Twój StartUp

„Mnóstwo wiedzy, inspiracji i wymarzona atmosfera”

Świadomość Smaku

Dietetyk

„Szkolenia prowadzone w miłej atmosferze i na wysokim poziomie merytorycznym. Materiały szkoleń zostały przedstawione w sposób zrozumiały. Polecam szkolenia:)”

Magdalena

lektor

„Z ogromną przyjemnością pragnę polecić szkolenia i konsultacje z dr Mariuszem Szyrskim. Spotkania są merytoryczne i bardzo pomogły mi w ustaleniu planu działań biznesowych, jak również ich wdrożeniu. Śmiało mogę przyznać, że Pan Mariusz Szyrski jest osobą, która jest otwarta, z chęcią udziela odpowiedzi na zadane pytania, a przy tym jest profesjonalistą. Jeszcze raz ogromne podziękowania za dużą porcję wiedzy.”

Marta

Psycholog

„Szkolenie i indywidualna konsultacja u Mariusza dały mi powera na start mojej działalności. Szczególnie podobało mi się to,w jaki sposób Mariusz przeprowadził mnie krok po kroku po tworzeniu biznesu online. Pokazał konkretne narzędzia i sposoby pozyskiwania klientów.”

29.05.2020, 16:00

WEBINAR ONLINE

Precz z kryzysem! Poznaj kluczowe zasady zarządzania projektowego

Czego się dowiesz?

🚀 w jaki sposób efektywnie zarządzać swoim czasem i tworzyć wykresy Gantta
🚀 w jaki sposób planować kolejne działania, tak aby odnieść sukces w firmie
🚀 w jaki sposób zaplanować wydatki i przychody biorąc pod uwagę kamienie milowe oraz myślenie projektowe

Szkolenie jest bezpłatne dla beneficjentów Fundacji Twój StartUp

Szkolenie online

1,5 h

Ilość miejsc ograniczona