Zadzwoń +48 730 395 626

Bądź na bieżąco

a

Szkolenie: Savoir-vivre w biznesie. Fakty i mity 26.05.2020 online

  /  Szkolenie: Savoir-vivre w biznesie. Fakty i mity 26.05.2020 online

Czego się dowiesz?

Spotkanie z potencjalnym partnerem biznesowym lub klientem to zawsze stresująca sytuacja. Często wydaje się, że znajomość podstawowych zasad towarzyskich wystarczy, jednak okazuje się, że etykieta savoir-vivre w biznesie może się nieco różnić od zasad stosowanych na co dzień wśród przyjaciół i znajomych. Czy wiesz zatem jak poprawnie zachować się podczas spotkania biznesowego, aby nikogo nie urazić i dzięki wypaść jak najlepiej? Jeżeli masz wątpliwości – zapraszamy Cię na szkolenie pt. Savoir-vivre w biznesie.

🚀 jak wygląda etykieta biznesowa i czym różni się ona od etykiety towarzyskiej
🚀 jak właściwie zachowywać się przy stole podczas posiłku biznesowego
🚀 co jest istotnego podczas wymiany kontaktów i wizytówek

dla kogo
-Startupowcy

Właścicieli Startupów, którzy szukają lepszych rozwiązań dla rozwoju siebie, lub swojego przedsięwzięcia

-Przedsiębiorcy

Właścicieli biznesów, którzy chcą lepiej reklamować swój biznes, zarządzać finansami lub dogadywać się z pracownikami, partnerami biznesowymi

-Wszystkich osób

Którzy szukają wiedzy, przede wszystkim praktycznej i chcą osiągać lepsze efekty w dowolnym zakresie swojego życia

Prowadzący

Mariusz Szysrki

dr Mariusz Szyrski – Doktor nauk prawnych o specjalizacji prawa administracyjnego i gospodarczego. Autor wielu publikacji na temat prawa nowych technologii, w szczególności w prawie energetycznym i odnawialnych źródeł energii. Uczestniczył jako panelista i ekspert w licznych ogólnopolskich oraz międzynarodowych konferencjach i seminariach (między innymi w Niemczech oraz w Norwegii).

Zajmuje się także tematyką finansowania i wprowadzania na rynek małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP). Ma doświadczenie w tworzeniu biznesplanów oraz kalkulacji opłacalności nowo powstających biznesów. Doradza także w zakresie aplikowania o granty i środki na działalność badawczo-rozwojową dla firm.

Ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu wystąpień publicznych oraz w przygotowywaniu prezentacji multimedialnych. Posiada Certyfikat Zarządzania Projektami ILM5 – Level 5 Leadership and Management i doradza w zakresie cyklu życia projektów, w tym przede wszystkim odnośnie właściwego przygotowania projektów inwestycyjnych, sposobów oceny rezultatów i ewaluacji projektu.

klienci1

Beata Nowotnik

beneficjentka Fundacji Twój StartUp

„Mnóstwo wiedzy, inspiracji i wymarzona atmosfera”

Świadomość Smaku

Dietetyk

„Szkolenia prowadzone w miłej atmosferze i na wysokim poziomie merytorycznym. Materiały szkoleń zostały przedstawione w sposób zrozumiały. Polecam szkolenia:)”

Magdalena

lektor

„Z ogromną przyjemnością pragnę polecić szkolenia i konsultacje z dr Mariuszem Szyrskim. Spotkania są merytoryczne i bardzo pomogły mi w ustaleniu planu działań biznesowych, jak również ich wdrożeniu. Śmiało mogę przyznać, że Pan Mariusz Szyrski jest osobą, która jest otwarta, z chęcią udziela odpowiedzi na zadane pytania, a przy tym jest profesjonalistą. Jeszcze raz ogromne podziękowania za dużą porcję wiedzy.”

Marta

Psycholog

„Szkolenie i indywidualna konsultacja u Mariusza dały mi powera na start mojej działalności. Szczególnie podobało mi się to,w jaki sposób Mariusz przeprowadził mnie krok po kroku po tworzeniu biznesu online. Pokazał konkretne narzędzia i sposoby pozyskiwania klientów.”

26.05.2020, 16:15

WEBINAR ONLINE

Savoir-vivre w biznesie. Fakty i mity

Czego się dowiesz?

🚀 jak wygląda etykieta biznesowa i czym różni się ona od etykiety towarzyskiej
🚀 jak właściwie zachowywać się przy stole podczas posiłku biznesowego
🚀 co jest istotnego podczas wymiany kontaktów i wizytówek

Szkolenie jest bezpłatne dla beneficjentów Fundacji Twój StartUp

Szkolenie online

1,5 h

Ilość miejsc ograniczona