Zadzwoń +48 730 395 626

Bądź na bieżąco

a

Szkolenie: Zwinne zarządzanie zespołem i budowanie wizerunku 27.05.2020 online

  /  Szkolenie: Zwinne zarządzanie zespołem i budowanie wizerunku 27.05.2020 online

Czego się dowiesz?

 Szkolenie skierowane do każdego, kto kieruje własną firmą, StartUp’em oraz do tych, którzy dopiero planują założenie i rozwiniecie własnej działalności. Dostarcza podstawowych informacji o przywództwie i zarządzaniu – jest to wiedza, która przyda się tak naprawdę w prowadzeniu działalności w każdej branży

🚀 Budowanie i zarządzanie zespołem – z uwzględnieniem tego z kogo powinien składań się sprawny zespół
🚀 Przywództwo – jak być dobrym liderem
🚀 Motywacja – samo motywacja i motywowanie członków swojego zespołu – umiejętności, które pomogą w efektywnej pracy i utrzymywaniu dobrych relacji
🚀 Delegowanie zadań – które watro wziąć na siebie, a które wart oddelegować

dla kogo
-Startupowcy

Właścicieli Startupów, którzy szukają lepszych rozwiązań dla rozwoju siebie, lub swojego przedsięwzięcia

-Przedsiębiorcy

Właścicieli biznesów, którzy chcą lepiej reklamować swój biznes, zarządzać finansami lub dogadywać się z pracownikami, partnerami biznesowymi

-Wszystkich osób

Którzy szukają wiedzy, przede wszystkim praktycznej i chcą osiągać lepsze efekty w dowolnym zakresie swojego życia

Prowadzący

Krystian Sołtysiński

Krystian Sołtysiński- Trener i mówca z wieloletnim doświadczeniem
Jest certyfikowanym coachem – AgileSHIFT® Certificate wydany przez AXELOS. Metodyka w której działa i w której jest ekspertem to Agile – jeszcze niepopularna w Polsce, tym samym bardzo konkurencyjna, znana także jako zwinnym zarządzaniem. Poza tym posiada wiedzę i umiejętności sprzedażowe – zdobyte na elitarnych szkoleniach prowadzonych osobiście przez Briana Tracy.
Jest także coachem zajmującym się rozwojem i wykorzystaniem umiejętności miękkich, a przede wszystkim treningiem kreatywności, w tym kreatywne metody nauki, zarządzania czy rozwiązywania problemów – myśl na odwrót, działaj na opak, argumentacja, kontrargumentacja, wychodzenie z tzw „baniek informacyjnych”
Pod skrzydłami Krystiana wyrosło wielu samodzielnych liderów sprzedaży w branży e-commerce.
Na codzień interesuje się nowymi technologiami, sztuczną inteligencją i kompetencjami przyszłości. Zawsze otwarty na nowe – uczy się od każdego.

klienci1

Beata Nowotnik

beneficjentka Fundacji Twój StartUp

„Mnóstwo wiedzy, inspiracji i wymarzona atmosfera”

Świadomość Smaku

Dietetyk

„Szkolenia prowadzone w miłej atmosferze i na wysokim poziomie merytorycznym. Materiały szkoleń zostały przedstawione w sposób zrozumiały. Polecam szkolenia:)”

Magdalena

lektor

„Z ogromną przyjemnością pragnę polecić szkolenia i konsultacje z dr Mariuszem Szyrskim. Spotkania są merytoryczne i bardzo pomogły mi w ustaleniu planu działań biznesowych, jak również ich wdrożeniu. Śmiało mogę przyznać, że Pan Mariusz Szyrski jest osobą, która jest otwarta, z chęcią udziela odpowiedzi na zadane pytania, a przy tym jest profesjonalistą. Jeszcze raz ogromne podziękowania za dużą porcję wiedzy.”

Marta

Psycholog

„Szkolenie i indywidualna konsultacja u Mariusza dały mi powera na start mojej działalności. Szczególnie podobało mi się to,w jaki sposób Mariusz przeprowadził mnie krok po kroku po tworzeniu biznesu online. Pokazał konkretne narzędzia i sposoby pozyskiwania klientów.”

27.05.2020, 11:00

WEBINAR ONLINE

Zwinne zarządzanie zespołem i budowanie wizerunku

Czego się dowiesz?

🚀 Budowanie i zarządzanie zespołem – z uwzględnieniem tego z kogo powinien składań się sprawny zespół
🚀 Przywództwo – jak być dobrym liderem
🚀 Motywacja – samo motywacja i motywowanie członków swojego zespołu – umiejętności, które pomogą w efektywnej pracy i utrzymywaniu dobrych relacji
🚀 Delegowanie zadań – które watro wziąć na siebie, a które wart oddelegować

Szkolenie jest bezpłatne dla beneficjentów Fundacji Twój StartUp

Szkolenie online

1,5 h

Ilość miejsc ograniczona