Zadzwoń +48 730 395 626

Bądź na bieżąco

a

Techniki szybkiego uczenia się i zapamiętywania

  /  Techniki szybkiego uczenia się i zapamiętywania

PŁATNE 29 ZŁ

W dzisiejszym świecie, gdzie każdego dnia przybywa tysiące informacji, trzeba umieć także dużo i szybko zapamiętywać. Sprawna pamięć to klucz do sukcesu nie tylko w biznesie, ale i w życiu. Dzięki technikom pamięciowym poprawisz zarówno funkcjonowanie pamięci, jak i zapoznasz się z narzędziami służącymi do sprawnego zapamiętywania

Cele szkolenia:
Poprzez trening szybkiego zapamiętywania, technik pamięciowych, twórczego myślenia i koncentracji nabywamy umiejętności sprawnego pozyskiwania informacji i budujemy własną strategie uczenia się.

Dlaczego warto?
Jeśli wkładam wiele wysiłku i czasu w naukę, a rezultaty wciąż są marne, może warto zmienić metodę przyswajania informacji? To właśnie jest kluczem do powodzenia.

? Poznamy współczesne metody pamięciowe
? Dotrzemy do naszych zasobów
? Rozbudzimy naszą kreatywność
? Popracujemy nad koncentracją
? Wyjaśnimy rolę muzyki w uczeniu
? Poznasz rolę relaksu, dzięki któremu łatwiej i szybciej przyswoisz wiedzę

Podczas trwania szkolenia przejdziemy przez zaawansowany trening podnoszący sprawność i jakość uczenia się oraz trening pamięci – nauczymy się twórczego i praktycznego myślenia

Ps. Spróbujemy wspólnie wykonać tzw Jogging umysłu – rozgrzewka mentalna podnosząca kreatywność i zdolności umysłowe

PRELEGENT:
Krystian Sołtysiński- Trener i mówca z wieloletnim doświadczeniem
Jest certyfikowanym coachem – AgileSHIFT® Certificate wydany przez AXELOS. Metodyka w której działa i w której jest ekspertem to Agile – jeszcze niepopularna w Polsce, tym samym bardzo konkurencyjna, znana także jako zwinnym zarządzaniem. Poza tym posiada wiedzę i umiejętności sprzedażowe – zdobyte na elitarnych szkoleniach prowadzonych osobiście przez Briana Tracy.
Jest także coachem zajmującym się rozwojem i wykorzystaniem umiejętności miękkich, a przede wszystkim treningiem kreatywności, w tym kreatywne metody nauki, zarządzania czy rozwiązywania problemów – myśl na odwrót, działaj na opak, argumentacja, kontrargumentacja, wychodzenie z tzw „baniek informacyjnych”
Pod skrzydłami Krystiana wyrosło wielu samodzielnych liderów sprzedaży w branży e-commerce.
Na codzień interesuje się nowymi technologiami, sztuczną inteligencją i kompetencjami przyszłości. Zawsze otwarty na nowe – uczy się od każdego.
W StartUp Booster – odpowiedzialny za proces zarządzania, rozbudzanie kreatywności i sprawną komunikację.

TERMIN I MIEJSCE:
Data: 30.03.20 godz. 16:30-18:00

„Szkolenie odbywa się w trybie ONLINE. 5 minut przed nim otrzymają Państwo link z dostępem na podany adres email. Nie będzie wymagane instalowanie dodatkowego oprogramowania.”