Zadzwoń +48 503 942 304

Bądź na bieżąco

a

58 wskazówek które ulepszą Twoją stronę internetową [KRAKÓW] 13.02.2020

  /  58 wskazówek które ulepszą Twoją stronę internetową [KRAKÓW] 13.02.2020

Każdy biznes chcący osiągać rezultaty, musi być widoczny w internecie. Odpowiedni proces sprzedażowy, chwytliwa reklama czy trafna strategia marketingowa to jedynie pierwsze kroki ku osiągnięciu sukcesu. Będą one nieskuteczne jeśli nasza strona internetowa będzie zbudowana w zły sposób. Nasze wcześniejsze starania mogą pójść na marne jeśli nasza witryna www nie będzie zachęcająca i nie będzie generować sprzedaży.

Na szkoleniu przedstawimy potencjał jaki daje poprawnie skonstruowana strona internetowa.
🚀 Poznasz 58 drobnych zmian, które ulepszą Twoją stronę
🚀 Dowiesz się jak napisać ofertę sprzedażową na stronę, aby klient nie mógł odmówić
🚀 Zobaczysz jakie elementy tworzą skuteczną witrynę

⏩ SZKOLENIE OTWARTE I BEZPŁATNE ⏪

Prelegent 👨💼 Alex Shakhorin – przedsiębiorca, marketer internetowy. Doświadczenie zdobywał pracując z klientami i od najbardziej znanych marketingowców świata (Russel Brunson, Frank Kern, Ryan Diess, Jeff Walker). Jest autorem książki o tworzeniu skutecznych kampanii reklamowych na Facebooku – „Launch Fanpage”.

O reklamie opowiada w nietypowy sposób, pokazując rzeczy o których nie mówi większość marketerów, dzięki którym będziesz mógł mieć lepsze rezultaty z kampanii reklamowych

✅Termin i miejsce szkolenia:
13.02.20 godz. 18:45-20:15
Biznes Zone Kraków
Ul. Królewska 57/ budynek Biprostal / II piętro
Kraków

Zdobądź certyfikat kompetencji biznesowych 🚀 🚀🚀Business Booster Certificate 🚀 🚀🚀 – szkolenie jest częścią cyklu 6 spotkań zaprojektowanych z myślą o nowych kompetencjach, przydatnych przy rozwoju firmy.
Więcej szczegółów na NASZEJ STRONIE