Zadzwoń +48 730 395 626

Bądź na bieżąco

a

Fura, skóra i komóra. Tajniki budżetu Startup-u

  /  Fura, skóra i komóra. Tajniki budżetu Startup-u

✅ Już 20.03.2020 StartUp Booster zaprasza na bezpłatne szkolenie „Poznaj tajniki konstruowania budżetu dla startupu. Na co zwrócić uwagę w 2020 roku? „.

✅ Stworzenie dobrego budżetu w działalności gospodarczej może początkowo wydawać się trudne i bardzo czasochłonne. Czy wiesz jednak, że katalog kosztów w 95% można dokładnie i szczegółowo przewidzieć już na etapie planowania wydatków? Co zatem należy zrobić, aby koszty nie zaskakiwały już na samym początku prowadzenia firmy? W jaki sposób można dokonać pierwszych szacunków i zbudować podstawowy, ale skuteczny model biznesowy? Na te wszystkie pytania znajdziesz odpowiedzi podczas szkolenia pt. „Poznaj tajniki konstruowania budżetu dla startupu. Na co zwrócić uwagę w 2020 roku?”.

✅ Z nami dowiesz się między innymi:
👉 jakie są elementy budżetu
👉 na co zwrócić szczególną uwagę rozpoczynając własną działalność

👉 jakie są najczęstsze błędy w konstruowaniu budżetu firmy
👉 jakie czekają wyzwania dla budżetu w 2020 roku

✅ Sesja jest bezpłatna i jest organizowana w ramach cyklu szkoleń i wydarzeń przy współpracy z StartUp Booster, Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości „Twój StartUp” oraz Biznes Zone. Liczba miejsc ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

✅O prowadzącym:

dr Mariusz Szyrski- Doktor nauk prawnych o specjalizacji prawa administracyjnego i gospodarczego. Autor wielu publikacji na temat prawa nowych technologii, w szczególności w prawie energetycznym i odnawialnych źródeł energii. Uczestniczył jako panelista i ekspert w licznych ogólnopolskich oraz międzynarodowych konferencjach i seminariach (między innymi w Niemczech oraz w Norwegii).

Zajmuje się także tematyką finansowania i wprowadzania na rynek małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP). Ma doświadczenie w tworzeniu biznesplanów oraz kalkulacji opłacalności nowo powstających biznesów. Doradza także w zakresie aplikowania o granty i środki na działalność badawczo-rozwojową dla firm.

Ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu wystąpień publicznych oraz w przygotowywaniu prezentacji multimedialnych.
Posiada Certyfikat Zarządzania Projektami ILM5 – Level 5 Leadership and Management i doradza w zakresie cyklu życia projektów, w tym przede wszystkim odnośnie właściwego przygotowania projektów inwestycyjnych, sposobów oceny rezultatów i ewaluacji projektu.

W StartUp Booster prowadzi szkolenia z zakresu: finansów, prezentacji pomysłu biznesowego, tworzenia modeli biznesowych oraz przygotowywania wystąpień publicznych w biznesie.

Zdobądź certyfikat kompetencji biznesowych 🚀 🚀🚀Business Booster Certificate 🚀 🚀🚀 – szkolenie jest częścią cyklu 6 spotkań zaprojektowanych z myślą o nowych kompetencjach, przydatnych przy rozwoju firmy.
Więcej szczegółów na:

Business Booster Certificate

✅ Termin i miejsce szkolenia:

30.03.2020 godz. 12:00-13:30
SZKOLENIE ONLINE

„Szkolenie odbywa się w trybie ONLINE. 5 minut przed nim otrzymają Państwo link z dostępem na podany adres email. Nie będzie wymagane instalowanie dodatkowego oprogramowania.”