Zadzwoń +48 730 395 626

Bądź na bieżąco

a

Jak przekonać inwestora lub klienta do swojego pomysłu – poznaj skuteczne techniki autoprezentacji (ONLINE)

  /  Jak przekonać inwestora lub klienta do swojego pomysłu – poznaj skuteczne techniki autoprezentacji (ONLINE)

O Konsultacji

Podobno początkowe kilka minut spotkania, tzw. „pierwsze wrażenie” może przesądzić o sukcesie Twojego przedsięwzięcia. Czy wiesz zatem jak uniknąć podstawowych błędów i zrobić to wrażenie jak najlepszym? Jak zaprezentować swój pomysł, aby być słuchanym od pierwszej do ostatniej minuty? Jak spotkać się ze zrozumieniem ze strony inwestora, czy klienta? Tego wszystkiego dowiesz się podczas konsultacji z ekspertem, który zwróci uwagę na Twoje mocne oraz słabe strony w autoprezentacji. Pomoże Ci także skorzystać z Twoich naturalnych atutów, tak aby prezentacja biznesowa zawsze była zawsze swobodna i maksymalnie bezstresowa.

✅ Podczas konsultacji ze mną między innymi:
🚀 Przeanalizujemy Twój dotychczasowy sposób prezentacji
🚀 Dowiesz się jaki jest Twój naturalny styl wypowiedzi
🚀 Poznasz podstawowe techniki wywierania wpływu na słuchacza
🚀 Dowiesz się, jak lepiej radzić sobie ze stresem w trudnych sytuacjach biznesowych

O prowadzącym

dr Mariusz Szyrski – Doktor nauk prawnych o specjalizacji prawa administracyjnego i gospodarczego. Autor wielu publikacji na temat prawa nowych technologii, w szczególności w prawie energetycznym i odnawialnych źródeł energii. Uczestniczył jako panelista i ekspert w licznych ogólnopolskich oraz międzynarodowych konferencjach i seminariach (między innymi w Niemczech oraz w Norwegii).

Zajmuje się także tematyką finansowania i wprowadzania na rynek małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP). Ma doświadczenie w tworzeniu biznesplanów oraz kalkulacji opłacalności nowo powstających biznesów. Doradza także w zakresie aplikowania o granty i środki na działalność badawczo-rozwojową dla firm.

Ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu wystąpień publicznych oraz w przygotowywaniu prezentacji multimedialnych. Posiada Certyfikat Zarządzania Projektami ILM5 – Level 5 Leadership and Management i doradza w zakresie cyklu życia projektów, w tym przede wszystkim odnośnie właściwego przygotowania projektów inwestycyjnych, sposobów oceny rezultatów i ewaluacji projektu.

W StartUp Booster prowadzi szkolenia z zakresu: finansów, prezentacji pomysłu biznesowego, tworzenia modeli biznesowych oraz przygotowywania wystąpień publicznych w biznesie.

Jak długo trwa konsultacja?

Konsultacja trwa około 60 minut. Prowadzona jest telefonicznie lub ONLINE poprzez Skype – zgodnie z Twoim wyborem. Postaram się, aby spotkanie było bezstresowe i efektywne:)

W jakim języku mogę liczyć na wsparcie?

Konsultacje są prowadzone w języku polskim lub angielskim.

Terminy konsultacji

INSTRUKCJA

Prosimy o:
✅ wybranie w kolejności, z rozwijanych list 1. KATEGORII (Konsultacja), 2. Usługi (Tematu konsultacji) 3. Pracownika (prowadzącego) – wtedy pojawią się dostępne daty;

✅ wskazanie daty szkolenia na kalendarzu;

✅ wybranie godziny szkolenia z dostępnych;

✅ podążanie za dalszymi instrukcjami w formularzu zapisu.

UWAGA

Beneficjentom Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości „Twój StartUp” przysługuje jedna konsultacja w miesiącu w ramach opłaty inkubacyjnej: KOD otrzymany od koordynatora, zmieni kwotę do zapłaty na 0 zł. W pozostałych przypadkach rejestracja jest zatwierdzona po zaksięgowaniu płatności.