Zadzwoń +48 503 942 321

Bądź na bieżąco

a

Konsultacja indywidualna: Twoja strona na Facebooku lub wizytówka Google Maps [online]

O Konsultacji

✅O konsultacji
Facebook, Instagram, Messenger, LinkedIn, YouTube i Google Maps to niezwykle popularne kanały komunikacji, które przynoszą przedsiębiorcom wiele korzyści. Dzięki nim możesz zbudować pożądany wizerunek, zebrać grono wiernych fanów, prowadzić skuteczną komunikację z klientami, a także sprzedawać swoje produkty i usługi. W tych narzędziach tkwi ogromny potencjał – możesz go wykorzystać, a my chętnie podpowiemy Ci, jak to zrobić.

Serdecznie zapraszamy na konsultacje z Iwoną Bates – trenerką, współpracującą z Fundacją już od 5 lat, marketerem z dwudziestoletnim doświadczeniem w różnych dziedzinach marketingu.

✅W ramach konsultacji pomożemy Ci:
🚀 zbudować podstawy strategii marketingowej;
🚀 precyzyjnie określić grupę docelową i stworzyć buyer personę;
🚀 ustalić kanały komunikacji;
🚀 wybrać narzędzia komunikacji;

🚀 nakreślić plan promocji;
🚀 utworzyć lejek sprzedaży;
🚀 zaplanować i zoptymalizować kampanie reklamowe na Facebooku, Instagramie i Messengerze;
🚀 dokonać analizy i optymalizacji dotychczasowych kampanii reklamowych;

🚀 zaprojektować akcje wizerunkowe;
🚀 opracować działania z zakresu content marketingu;
🚀 zaplanować czynności mające na celu nawiązanie relacji biznesowych typuB2B.

✅O prowadzącej:
Iwona Bates – wykształcenie wyższe ekonomiczne o specjalizacji marketing, od 20 lat zajmuje się różnymi dziedzinami marketingu, a od 5 lat również edukacją. Pracowała w Citibanku, agencjach reklamowych, w tym dla Grupy Ogilvy Mather, domach mediowych: Master Mind, Online Media Group Polska (Grupa Adnext). Od 3 lat współpracuje z Fundacją Rozwoju Przedsiębiorczości i prowadzi konsultacje z Facebooka cieszące się ogromną popularnością. Jej zaletami jako trenera i konsultanta są kreatywność, umiejętność tłumaczenia nawet skomplikowanych zagadnień prostym językiem oraz proponowanie rozwiązań, które są zgodne z wartościami, ale też umiejętnościami i możliwościami finansowymi zgłaszających się beneficjentów.

✅ Jak długo trwa konsultacja?

Dla każdej osoby przeznaczone będzie 45 minut na indywidualne konsultacje.

Jeśli wybrałeś konsultacje on-line, prosimy o zarezerwowanie sobie czasu i odpowiedniego miejsca w biurze lub w domu – tak, by mieć dostęp do Internetu i móc spokojnie porozmawiać oraz zrobić notatki.

Dobrą praktyką jest przygotowanie się do nich – gorąco zachęcamy do sporządzenia własnej listy pytań i zagadnień, o których chcesz porozmawiać.🙂

 W jakim języku mogę liczyć na wsparcie?
Konsultacje są w języku polskim, ale mile widziane są także osoby słabo znające język, potrzebujące pomocy przy napisaniu tekstów na portale społecznościowe, zrozumiałych dla polskich klientów.

✅ Terminy konsultacji

❗ INSTRUKCJA ❗

Prosimy o:
✅ wybranie w kolejności, z rozwijanych list 1. KATEGORII (Konsultacja), 2. Usługi (Tematu konsultacji) 3. Pracownika (prowadzącego) – wtedy pojawią się dostępne daty;
✅ wskazanie daty konsultacji na kalendarzu;
✅ wybranie godziny konsultacji z dostępnych;
✅ podążanie za dalszymi instrukcjami w formularzu zapisu.

❗ UWAGA ❗

Beneficjentom Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości „Twój StartUp” przysługuje jedna konsultacja w miesiącu w ramach opłaty inkubacyjnej: KOD otrzymany od koordynatora, zmieni kwotę do zapłaty na 0 zł. W pozostałych przypadkach rejestracja jest zatwierdzona po zaksięgowaniu płatności.