Zadzwoń +48 730 395 626

Bądź na bieżąco

a

Myślenie agility – projektowe myślenie w biznesie – praktyczne wskazówki na przełamanie starych, nieskutecznych schematów biznesowych. [stacjonarnie + online]

  /  Myślenie agility – projektowe myślenie w biznesie – praktyczne wskazówki na przełamanie starych, nieskutecznych schematów biznesowych. [stacjonarnie + online]

O Konsultacji

✅ Agile w wolnym tłumaczeniu oznacza „zwinny”. Myślenie agility ma wymusić na nas zwinne myślenie i elastyczne zarządzanie biznesem – w podejściu do niego jak do projektu.
✅ W tym podejściu musimy uświadomić sobie, że zmiany są naturalne, gdy jesteśmy tego świadomi możemy się na nie przygotować i „zawsze być o krok przed nieznanym” – z już gotowym rozwiązaniem.
✅ Podczas konsultacji wyjaśnimy sobie dlaczego:
🚀 Współpraca z klientem jest ważniejsza niż wcześniej ustalone założenia (które tak naprawdę nas ograniczają)
🚀 Działające rozwiązania się ważniejsze niż dokumentacja
🚀 Komunikacja ważniejsza niż procedury
🚀 Zmiany są naturalne

✅ Konsultacje zakładają możliwość pracy na indywidualnych przykładach i przepracowanie strategi w filozofii Agile,

O prowadzącym

Krystian Sołtysiński – Trener i mówca z wieloletnim doświadczeniem
Jest certyfikowanym coachem – AgileSHIFT® Certificate oraz Scrum Masterem. Metodyka w której działa i w której jest ekspertem to Agile – jeszcze niepopularna w Polsce, tym samym bardzo konkurencyjna, znana także jako zwinnym zarządzaniem. Poza tym posiada wiedzę i umiejętności sprzedażowe – zdobyte na elitarnych szkoleniach prowadzonych osobiście przez Briana Tracy.
Jest także coachem zajmującym się rozwojem i wykorzystaniem umiejętności miękkich, a przede wszystkim treningiem kreatywności, w tym kreatywne metody nauki, zarządzania czy rozwiązywania problemów – myśl na odwrót, działaj na opak, argumentacja, kontrargumentacja, wychodzenie z tzw „baniek informacyjnych”
Pod skrzydłami Krystiana wyrosło wielu samodzielnych liderów sprzedaży w branży e-commerce.
Na codzień interesuje się nowymi technologiami, sztuczną inteligencją i kompetencjami przyszłości. Zawsze otwarty na nowe – uczy się od każdego.
W StartUp Booster – odpowiedzialny za proces zarządzania, rozbudzanie kreatywności i sprawną komunikację.

Jak długo trwa konsultacja?

Konsultacja trwa około 60 minut. Prowadzona jest telefonicznie lub ONLINE – zgodnie z Twoim wyborem. Postaram się, aby spotkanie było bezstresowe i efektywne:)

W jakim języku mogę liczyć na wsparcie?

Konsultacje są prowadzone w języku polskim.

Terminy konsultacji

INSTRUKCJA

Prosimy o:
✅ wybranie w kolejności, z rozwijanych list 1. KATEGORII (Konsultacja), 2. Usługi (Tematu konsultacji) 3. Pracownika (prowadzącego) – wtedy pojawią się dostępne daty;

✅ wskazanie daty szkolenia na kalendarzu;

✅ wybranie godziny szkolenia z dostępnych;

✅ podążanie za dalszymi instrukcjami w formularzu zapisu.

UWAGA

Beneficjentom Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości „Twój StartUp” przysługuje jedna konsultacja w miesiącu w ramach opłaty inkubacyjnej: KOD otrzymany od koordynatora, zmieni kwotę do zapłaty na 0 zł. W pozostałych przypadkach rejestracja jest zatwierdzona po zaksięgowaniu płatności.