Zadzwoń +48 730 395 626

Bądź na bieżąco

a

Stwórz lejek sprzedażowy online [stacjonarnie + online]

  /  Stwórz lejek sprzedażowy online [stacjonarnie + online]

O Konsultacji

Konsultacja pomoże wyznaczyć Ci drogę którą musi przejść Twój klient aby dokonać zakupu. Poznasz innowacyjne metody pozyskiwania klientów prosto z USA. Dowiesz się w jaki sposób mieć klientów „na całe życie” i w jaki sposób możesz robić reklamy za darmo. Zbudujesz konkretny mechanizm online, który będzie generować Ci klientów 24/7.
Podczas konsultacji omówimy pełną strategię tworzenia lejka sprzedażowego online, stworzymy audyt dotychczasowych działań, przygotujemy wstępny plan zmian strategii.

Dlaczego warto wziąć udział w konsultacjach?
1. Zwiększysz ilość zakupionych produktów przez jednego klienta;
2. Zmniejszysz obowiązki operacyjne u Siebie za pomocą automatyzacji;
3. Zaczniesz mniej wydawać na marketing i jednocześnie więcej zarabiać, przez to że zbudujesz konkretny proces pozyskiwania i utrzymania klienta;
4. Dowiesz się w jaki sposób ma wyglądać Twoja komunikacja online, mailing, chatbot…
Ucz się od najlepszych i korzystaj z doświadczenia takich firm jak:
Amazon
Victoria’s Secret
Apple
I innych dużych firm.

Jakie tematy możemy poruszyć podczas konsultacji?
Wybór lejka dostosowanego do Twojego biznesu – Istnieje ponad 8 skutecznych lejków sprzedażowych, podczas konsultacji wybierzemy najlepszy dla Ciebie.
Linia produktowa – w każdym biznesie idealną sytuacją jest , gdy klienci kupują dużo i często. Jak to osiągnąć? Dobrze stworzona linia produktowa zachęci klientów do częstszych i większych zakupów.
Tworzenie lead-magnet – wabik na klienta, który pomaga zdobyć kontakt i zbudować zaufanie do Twojej marki, za pomocą Lead-magnetu możesz budować duże bazy realnie zainteresowanych potencjalnych klientów.
E-mail/Messenger i reklamy – nawet dobry lejek nie będzie działać bez kampanii reklamowej która będzie generować ruch. Sprawdź jak go osiągnąć.

Miejsce konsultacji:

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości „Twój StartUp”

ul. Żurawia 6/12 pok. 766 / VII piętro 

Warszawa

Terminy konsultacji: Zarejestruj się przez formularz. Jeśli żaden z podanych terminów Ci nie odpowiada napisz bezpośrednio do eksperta na: alex.shakhorin@startupbooster.pl

Postaramy się znaleźć dogodny sposób spotkania, jeśli będzie to możliwe. 

Jak przebiega konsultacja?
Jak przebiega rejestracja?Rejestracja odbywa się poprzez stronę internetową www.startupbooster.pl. O dostępności miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. Beneficjentom Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości „Twój StartUp” przysługuje jedna konsultacja w miesiącu w ramach opłaty inkubacyjnej. W innym przypadku rejestracja jest zatwierdzona po zaksięgowaniu płatności.W przypadku braku możliwości odnalezienia odpowiedniego terminu zapraszamy do kontaktu mailowego.

Jak długo trwa konsultacja

Spotkania z trenerami i specjalistami trwają 50-60 min

W jakim języku mogę liczyć na wsparcie?

Konsultacje są prowadzone w języku polskim oraz angielskim. Część tematów jest również realizowana w języku rosyjskim