Zadzwoń +48 730 395 626

Bądź na bieżąco

a

Stwórz lejek sprzedażowy online [stacjonarnie + online]

  /  Stwórz lejek sprzedażowy online [stacjonarnie + online]

O Konsultacji

Konsultacja pomoże wyznaczyć Ci drogę którą musi przejść Twój klient aby dokonać zakupu. Poznasz innowacyjne metody pozyskiwania klientów prosto z USA. Dowiesz się w jaki sposób mieć klientów „na całe życie” i w jaki sposób możesz robić reklamy za darmo. Zbudujesz konkretny mechanizm online, który będzie generować Ci klientów 24/7.
Podczas konsultacji omówimy pełną strategię tworzenia lejka sprzedażowego online, stworzymy audyt dotychczasowych działań, przygotujemy wstępny plan zmian strategii.

Dlaczego warto wziąć udział w konsultacjach?
🚀 Zwiększysz ilość zakupionych produktów przez jednego klienta;
🚀 Zmniejszysz obowiązki operacyjne u Siebie za pomocą automatyzacji;
🚀 Zaczniesz mniej wydawać na marketing i jednocześnie więcej zarabiać, przez to że zbudujesz konkretny proces pozyskiwania i utrzymania klienta;
🚀 Dowiesz się w jaki sposób ma wyglądać Twoja komunikacja online, mailing, chatbot…

Jakie tematy możemy poruszyć podczas konsultacji?

Wybór lejka dostosowanego do Twojego biznesu – Istnieje ponad 8 skutecznych lejków sprzedażowych, podczas konsultacji wybierzemy najlepszy dla Ciebie.
Linia produktowa – w każdym biznesie idealną sytuacją jest , gdy klienci kupują dużo i często. Jak to osiągnąć? Dobrze stworzona linia produktowa zachęci klientów do częstszych i większych zakupów.
Tworzenie lead-magnet – wabik na klienta, który pomaga zdobyć kontakt i zbudować zaufanie do Twojej marki, za pomocą Lead-magnetu możesz budować duże bazy realnie zainteresowanych potencjalnych klientów.
E-mail/Messenger i reklamy – nawet dobry lejek nie będzie działać bez kampanii reklamowej która będzie generować ruch. Sprawdź jak go osiągnąć.

O prowadzącym:

Alex Shakhorin – przedsiębiorca, marketer internetowy. Doświadczenie zdobywał pracując z klientami i od najbardziej znanych marketingowców świata (Russel Brunson, Frank Kern, Ryan Diess, Jeff Walker). Jest autorem książki o tworzeniu skutecznych kampanii reklamowych na Facebooku – „Launch Fanpage”.
O reklamie opowiada w nietypowy sposób, pokazując rzeczy o których nie mówi większość marketerów, dzięki którym będziesz mógł mieć lepsze rezultaty z kampanii reklamowych

✅ Jak długo trwa konsultacja?

Konsultacja trwa około 60 minut. Prowadzona jest telefonicznie lub ONLINE poprzez Skype – zgodnie z Twoim wyborem. Postaram się, aby spotkanie było bezstresowe i efektywne:)

 W jakim języku mogę liczyć na wsparcie?

Konsultacje są prowadzone w języku polskim, rosyjskim lub angielskim.

✅ Terminy konsultacji

❗ INSTRUKCJA ❗

Prosimy o:
✅ wybranie w kolejności, z rozwijanych list 1. KATEGORII (Konsultacja), 2. Usługi (Tematu konsultacji) 3. Pracownika (prowadzącego) – wtedy pojawią się dostępne daty;

✅ wskazanie daty konsultacji na kalendarzu;

✅ wybranie godziny konsultacji z dostępnych;

✅ podążanie za dalszymi instrukcjami w formularzu zapisu.

❗ UWAGA ❗

Beneficjentom Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości „Twój StartUp” przysługuje jedna konsultacja w miesiącu w ramach opłaty inkubacyjnej: KOD otrzymany od koordynatora, zmieni kwotę do zapłaty na 0 zł. W pozostałych przypadkach rejestracja jest zatwierdzona po zaksięgowaniu płatności.