Poznaj wszystkie możliwości Claude (skills, artifacts, design, code..) 08.09.2026
99,00 zł
Poprzednia najniższa cena: 99,00 zł.
8 września, 2026 16:00
01:30 h
online
O wydarzeniu:
Większość osób używa Claude jak lepszej wyszukiwarki: zadaje pytanie, dostaje odpowiedź. Tymczasem to narzędzie, które potrafi zbudować Ci działającą aplikację, przygotować prezentację, przeanalizować arkusz z danymi, zaprojektować makietę strony i zapamiętać sposób, w jaki pracujesz. Na szkoleniu przechodzimy przez wszystkie te obszary po kolei – skills, artefakty, tryb Design, praca z kodem, połączenia z Twoimi narzędziami – i za każdym razem robimy to na żywo, na Twoim własnym zadaniu.
Dlaczego warto?
- Przestajesz płacić za narzędzia, które już masz – prezentacje, grafiki, tabele, prototypy stron: sprawdzisz, co zrobisz w jednym miejscu, zamiast żonglować pięcioma subskrypcjami.
- Uczysz się artefaktów – kalkulatory, formularze, mini-aplikacje i dokumenty, które tworzysz w rozmowie i od razu wysyłasz klientowi linkiem.
- Poznajesz skills – zapisujesz swój sposób pracy raz i Claude stosuje go za każdym razem: Twój ton głosu, Twoje szablony, Twoja struktura oferty.
- Wchodzisz w tryb Design i pracę z kodem – nawet bez wykształcenia technicznego zbudujesz landing page, kalkulator ofertowy czy prostą automatyzację.
- Łączysz Claude ze swoimi narzędziami – kalendarz, dysk, Canva, systemy zadań: Claude pracuje na Twoich danych, a nie w próżni.
Prowadzi:
Informacje organizacyjne:
Dziękujemy za zainteresowanie się tym wydarzeniem!
Kilka spraw organizacyjnych:
– wydarzenie odbywa się stacjonarnie w naszym biurze lub online na platformie Google Meet,
– informacje o rodzaju wydarzenia są zawarte na stronie www wydarzenia, w razie dodatkowych pytań prosimy o email pod adres [email protected],
– szczegółowe informacje o wydarzeniu zostaną wysłane za pomocą email dzień przed wydarzeniem lub w dniu wydarzenia,
Wydarzenia online:
– link do wydarzenia online zostanie wysłany w dniu wydarzenia, 15-30 min przed wydarzeniem,
– jeśli w omówionym terminie link nie dotrze, proszę sprawdzić folder ze SPAMem lub folder „inne”.
– jeśli pojawią się problemy z otwarciem linku lub link nie dotrze, prosimy o email pod adres [email protected],
Wydarzenia stacjonarne:
– spotykamy się w Warszawie pod adresem Aleje Jerozolimskie 123a, 18 piętro
– żeby trafić do nas do biura, należy pobrać QR-kod na recepcji, a następnie zeskanować ten kod na bramce przy wejściu
– jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania, prosimy o email pod adres [email protected]